שבת חנוכה באומן - טיסות ודילים לאומן בחנוכה

חג האורים אצל אור האורות
החל מ - $610 (₪2291)
הזמן

מחפש דילים לאומן בחנוכה? אנו בחברת דרך צדיקים מציעים לך דילים לאומן בחנוכה וטיסות זולות לשבת חנוכה באומן, נסיעות פנים באוטובוסים מרווחים וחבילות אירוח מלאות באומן.

נוסעים לצדיק לשבת חנוכה להאיר את העולם באור החנוכה חג האורים אצל רבנו רבי נחמן באומן!

הלוך ושוב כיוון אחד
תצוגה
בחר טיסה הלוך
בחר טיסה חזור
פרטי הזמנה

חשוב לדעת

שבת חנוכה באומן

כיכרות רתומות לסוסים, רחוב פושקינה הומה אדם ונחילי אנשים זורמים במורד רחוב בלינסקי לעבר קברו של רבי נחמן ברסלב, השבת עוד רגע פורשת כנפיה ונרות החנוכה מרצדות באור של תקווה על כל חלון בסביבה

 

התקבצות החסידים באומן

שלש פעמים בשנה נהגו חסידי ברסלב לחלות את פני רבם בחיים חיותו או לשפוך את תחינתם לאחר פטירתו, בראש השנה, שבת חנוכה ובחג השבועות, עד עצם היום הזה בתאריכים אלו מתמלאה אומן ב"חסידים" מכל גווני הקשת. "חסידים" אמרתי שכן רבי נחמן הוא הרבי היחיד שלו חסידים חילונים ומסורתיים, ליטאים כחסידים…

אמנם, אין מה להשוות בין שלושת התאריכים השונים.

בימים ההם כבזמן הזה נותר ראש השנה גולת הכותרת ואם כל הנסיעות עם עשרות אלפי יהודים אשר באים להצטופף בעיר אומן. לעומת זאת, בשבת חנוכה ובחג השבועות מגיעים אלפים בודדים למקום ובכל זאת, אם אתם אוהבים שקט ופחות מתחברים להמוניות, שבת חנוכה באומן כנראה אינו הזמן המתאים ביותר עבורכם לביקור אצל רבי נחמן.

 

אומן, חנוכה

אם אתם כן רוצים לפגוש אנשים שונים ולא אכפת לכם להידחק מעט בזמן אמירת התיקון הכללי על קברו של הרבי, שבת חנוכה באומן ממש יתאים לכם…

אומן בחנוכה היא מקום מענין. מאות חסידים, מכל גווני הקשת היהודית, שוהים בעיירה במזג אויר אוקראיני חורפי, כשפתיתי שלג תורמים לאוירה הפסטורלית.

חג חנוכה באומן הוא זמן יחודי לתפילה וחויה על קברו של רבי נחמן מברסלב

 

טיסות לאומן בחנוכה

אנו בחברת דרך צדיקים מציעים דילים לאומן בחנוכה, הכוללים טיסות זולות לשבת חנוכה באומן, נסיעות פנים באוטובוסים מרווחים. אנו מציעים מגוון רחב של טיסות לאומן בחנוכה.

בין אם אתם לוקחים דרכנו טיסה לאומן בחנוכה ובין אם לא, תוכלו להזמין דרכנו גם שירותי קרקע, ארוחות ולינה בבתי מלון מפוארים.

 

חשוב לציין!

אומן בחנוכה, המתחם סגור לגברים בלבד, המתחם נסגר בדרך כלל מיום חמישי ועד ליום ראשון כך שנשים שחפצה נפשם לשהות על קברו של רבי נחמן בחנוכה יוכלו לעשות זאת בשאר הימים.

כאן תוכלו למצוא טיולים מאורגנים לנשים לימי החנוכה.