שבועות באומן ובמזיבוז

חג השבועות באומן או במז'בוז'
החל מ - $390 (₪1425)
הזמן

מבחר טיסות לחג מתן תורה באומן אצל רבי נחמן או במזיבוז אצל הבעש"ט הקדוש

  • מחפש דילים לאומן או למז'בוז' לחג השבועות? אנו בחברת דרך צדיקים מציעים לך דילים לחג השבועות באומן וטיסות זולות לשבועות באומן או לשבועות במז'בוז'. נסיעות פנים באוטובוסים מרווחים, וחבילות אירוח במלונות באומן או במז'בוז'.
  • הכרטיס כולל כבודת יד אבל אינו כולל מזוודה לשליחה לבטן המטוס. ניתן להוסיף מזוודה (23 ק"ג) לשליחה בתשלום נוסף (בהמשך ההזמנה)
  • תזכורת: אוקראינה במצב מלחמה. במהלך השהות באוקראינה, ע"פ הוראות החירום חובה לשאת דרכון בכל עת, וחובה לציית להוראות החירום
הלוך ושוב כיוון אחד
תצוגה
בחר טיסה מישראל (הלוך)
בחר טיסה לישראל (חזור)
פרטי הזמנה

חשוב לדעת

ההרשמה כפופה לתקנון חברת דרך צדיקים.

חג השבועות באוקראינה

חג מתן תורה זה זמן שבו הולך חסיד אל רבו, אינה דומה קבלת התורה בבית הכנסת השכונתי לקבלת התורה אצל הרבי...
ואכן, בכל הדורות כיתתו חסידים רגליהם בדרך העולה בית א-ל, רצים אל הרבי...
גם בדורנו אנו מתקבצים החסידים כל אחד אצל רבו וכך גם חסידי ברסלב יוצאים לדרך אל העיר אומן שבאוקראינה להצטופף בצל רבם, כמוהם ישנם חסידים רבים שבוחרים לעשות זאת דווקא אצל הבעש"ט הקדוש.

 

התקבצות החסידים באומן

שלש פעמים בשנה נהגו חסידי ברסלב לחלות את פני רבם בחיים חיותו או לשפוך את תחינתם לאחר פטירתו, בראש השנה, שבת חנוכה ובחג השבועות, כפי שכותב רבית נתן “דרכנו היה להיות אצלו על ראש השנה ועל שבת חנוכה ועל חג השבועות וכו’, והיה מצווה ומזהיר להיות אצלו באלו השלושה זמנים וכו'” (חיי מוהר"ן קכו) עד עצם היום הזה בתאריכים אלו מתמלאה אומן ב"חסידים" מכל גווני הקשת. "חסידים" אמרתי שכן רבי נחמן הוא הרבי היחיד שלו חסידים חילונים ומסורתיים, ליטאים כחסידים…

אמנם, אין מה להשוות בין שלושת התאריכים השונים.

כידוע לכל מתקבצים בראש השנה עשרות אלפי חסידים ועמך ישראל אשר באים להצטופף בעיר אומן. לעומת זאת, בשבת חנוכה ובחג השבועות מגיעים אלפים בודדים למקום.

 

אומן, שבועות

גם השנה יטוסו אלפי החסידים אל העיר אומן וישהו בה בחג השבועות בסמוך לקברו של רבי נחמן, בליל שבועות תוכלו למצוא את מקומכם בין אלפי החסידים עם אמירת "תיקון ליל שבועות" אל תוך הלילה כפי שנוהגים עמך ישראל להישאר ערים בלילה זה.

בתפילת ערבית בלילה שלפני חג השבועות כאשר מגיעים החסידים לספירה האחרונה של ספירת העומר, הרי שהם מאריכים בספירה בקול רם ובהתלהבות עצומה תוך בקשה ותחינה שיאיר בנו הקב"ה את תורתו ונזכה לקבלה אצל הרבי כבמעמד הר סיני...

 

טיסות לאומן בשבועות

אנו בחברת דרך צדיקים מטיסים את חסידי ברסלב בפרט ואת הטסים לאוקראינה בכלל מזה 35 שנה, מציעים דילים לאומן בשבועות, הכוללים טיסות זולות לשבועות באומן, נסיעות פנים באוטובוסים מרווחים. ושירותי קרקע במלונות מפוארים, אנו מציעים מגוון רחב של טיסות לאומן בשבועות.

בין אם אתם לוקחים דרכנו טיסה לאומן בשבועות ובין אם לא, תוכלו להזמין דרכנו גם נסיעות פנים, שירותי קרקע, ארוחות ולינה בבתי מלון מפוארים.

 

חשוב לציין!

אומן בשבועות, המתחם סגור לגברים בלבד, המתחם נסגר בדרך כלל משלושה ימים לפני החג ועד ליומים אחרי החגן. (מידע מדוייק לגבי זמני הסגירה תוכלו למצוא כאן)

נשים שחפצה נפשם לשהות על קברו של רבי נחמן בשבועות יוכלו לעשות זאת אך לא תהיה להם גישה ישירה לציון. (הטיסות לשבועות בחברת דרך צדיקים פתוחות לנשים)

כאן תוכלו למצוא טיולים מאורגנים לנשים במשך השנה.