אודות

אודותינו

ברוכים הבאים לסוכנות הנסיעות דרך צדיקים, הוותיקה והמובילה בנסיעות מאורגנות לקברי צדיקים במזרח אירופה.
 
חברת דרך צדיקים הוקמה לפני כ-20 שנה, במטרה לעודד את העליה לקברי צדיקים במזרח אירופה בכלל, ולקברו של רבי נחמן מברסלב בפרט.
 
החברה הינה החברה הוותיקה ביותר בתחום הטיסות המאורגנות לקברי צדיקים במזרח אירופה, והיא בעלת וותק לא רק בתחום הטיסות המאורגנות אלא בשיווק טיסות בכלל, לכל יעד בעולם.
 
צוות גדול של מדריכים וותיקים ומנוסים מדריך מדי שנה עשרות קבוצות ואלפי נוסעים, בנסיעות מאורגנות לקברי צדיקים במזרח אירופה.
 
מאז היווסדה, הייתה החברה אחת החברות הגדולות והמוערכות ביותר בשוק הטיסות המאורגנות לקברי צדיקים, ובשוק הטיסות לקברו של רבי נחמן מברסלב בראש השנה ובאמצע השנה.
 
למעשה, חברת דרך צדיקים היתה החברה הראשונה שהחלה בביצוע טיסות מאורגנות לקברו של רבי נחמן מברסלב, והייתה הראשונה שפתחה את ענף הנסיעות המאורגנות לקברי צדיקים באוקראינה.
 
מלבד זאת, מעניקה החברה שירותי קרקע, ויזות פרטיות וקבוצתיות ושאר השירותים הנלווים לנסיעות לחו"ל.
 
החברה הינה סוכנות נסיעות לכל דבר וענין, העובדת עם המשרדים הגדולים בשוק הטיסות, ועם כל חברות התעופה.
 
השירות המעולה, האמינות והוותק הרב, מוציאים מדי שנה אלפי נוסעים מרוצים לכל רחבי העולם.
 
אנו מקווים שאתר זה, הראשון מסוגו המציע נסיעות מאורגנות לקברי צדיקים, יהיה צעד נוסף להקל על קהל לקוחותינו, ולשמור על קשר רציף ומעודכן עם כל אחד ואחד מכם.
 
באתר זה תוכלו להתעדכן און-ליין על קבוצות ומבצעים, למצוא מידע תיירותי, להירשם ולהזמין כרטיסים ישירות דרך האתר.
 
אנו משתדלים להמשיך ולשפר את האתר בכל עת, להוסיף בו אפשרויות ומידע, בהתאם למשוב שאנו מקבלים מכם, הגולשים. נשמח לשמוע את דעתכם על האתר, באמצעות המייל:

travel@zadikimtours.com
או באמצעות טופס צור קשר שבאתר.

 

   

  

  

  

 
 

אמנת שירות

אמנת השירות מבטאת באופן מעשי את מחויבותנו להעניק לך שירות איכותי ויעיל לשביעות רצונך. שביעות רצונך היא ערך חשוב מאוד בעינינו. נעשה כל מאמץ להבין נכונה את צרכיך ולהעניק לך מענה הולם וכל אחד מאתנו רואה עצמו אחראי באופן אישי לכך, שכן חברת דרך צדיקים הציבה לה למטרה את השירות ללקוחותיה כערך העליון ביותר עבורה.

מתחייבים להגנה על פרטיכם
אנו מתחייבים כי פרטיכם שמורים במערכת וכי לא ייעשה בהם שימוש אחר למעט עדכון על מבצעים ומתן הטבות לחברי מועדון הלקוחות, ולחברי רשימת התפוצה אשר נרשמו לשירות. מאגר מידע זה לא יעבור לידיים אחרות ולא ייעשה בו שימוש מסחרי אחר למעט פעילותו של אתר זה, ולצורכי עבודת משרדינו.
 
מתחייבים להגנה על כספכם
אנו מתחייבים כי מערכת הרכישה בכרטיס אשראי הפועלת באתר הינה מאובטחת, וכי פרטי הכרטיס אשר הזנתם למערכת מוגנים ומוצפנים בצורה המקסימאלית האפשרית ואינם חשופים לגורם שלישי.

מתחייבים לאמת בפרסום
אנו מתחייבים לפרסם רק את הנתונים המדויקים של המוצר אותו נשווק, כפי שהם ידועים לנו בשעת הפרסום. יחד עם זאת, בשוק דינאמי מעין זה, יתכנו שינוים בפרטי הנסיעות וכדומה בכל עת, ואנו עושים כל מאמץ לעדכן את האתר בהתאם באופן מיידי.
 
מתחייבים למחיר הוגן
מתוקף היותו אתר שיווק, אנו מתחייבים לספק לכם את הנסיעות והמסלולים המוצעים באתר במחיר הוגן, ואנו עושים כל מאמץ על מנת לשווקם גם במחיר הזול ביותר בשוק.

שירות הלקוחות של דרך צדיקים
לאחר ביצוע ההרשמה והרכישה יועברו פרטיך למחלקת הכרטוס והוויזה להמשך הטיפול ולצורך הנפקת כרטיס הטיסה, ושיבוצך במערכת המחשבים.
 
לאחר ביצוע רכישה באתר, יצרו איתך אנשי שירות הלקוחות של החברה קשר טלפוני על מנת לוודא את רכישתך ולאשרה באופן סופי. אנו משתדלים כי יצירת הקשר תהיה תוך פחות מ-24 שעות. לרכישות שיתבצעו במהלך סוף השבוע, ייווצר עימך קשר במהלך יום א' להמשך טיפול.
 
לכל שאלה ופניה, עומד לרשותך גם מערך שירות הלקוחות של חברת דרך צדיקים, הפועל בימים א'-ה' בין השעות 09:00-18:00 וישמח לתת מענה מתאים לפנייתכם בטלפון: 02-5410100. תוכל לפנות אלינו גם באמצעות הדוא"ל: travel@zadikimtours.com או באמצעות טופס צור קשר שבאתר.
במידה ונתקל בקושי הקשור לסיפוק הרכישה או כל דבר אחר, נעשה כל מאמץ לשתף אותך בפתרון שישביע את רצונך. חשובה לנו שביעות רצונך, ולכן, אנו מתחייבים להיות קשובים לך ולפעול מתוך שיתוף פעולה, דאגה ואחריות.
 
מתוך הכרה בכך שלקוחותינו הינם הבסיס היסודי ביותר לקיום החברה, אנו עושים כל מאמץ לשפר וליעל את השירות שאנו מעניקים לכם, לקוחותינו, בכל עת. אנחנו מחכים לכם..