תקנון ותנאי הרשמה ראש השנה תשפ"א

☜  תנאי הרשמה מקילים 
דמי רישום: 150 דולר ישולמו בעת ההרשמה, השלמת הסכום לתשלום מלא נדרשת מ-כ"ו מנחם אב ולא יאוחר מ-ה' אלול (25.08.2020). במידה ולא יועבר התשלום ההזמנה תבוטל ולא יוחזרו דמי ההרשמה.

$50 מתוך דמי הרישום הינם דמי טיפול והזמנה.


☜  תנאי ביטול מקילים 
דמי ביטול: 100 שקל עד 14 יום מתאריך ההרשמה, לאחר מכן ועד ה’ אלול 50 דולר. לאחר מכן בכפוף לשינוי שם.

החזר מלא: במידה וחלילה וחס לא תהיה אפשרות לטוס (עקב נגיף הקורונה - סגר אוירי, סגר באוקראינה או בישראל) יקבל הלקוח החזר כספי מלא למעט דמי טיפול.

הלקוח מודע לכך שבמידה וביום הטיסה הוא יהיה חולה או בבידוד בין בהלוך בישראל ובין בחזור באוקראינה, לא יהיה זכאי לכל החזר עבור הטיסה שלא מומשה. (ניתן לקבל החזר בכפוף לשינוי שם.) 

שינוי שם: עד ה' אלול (25.8.20) בעלות של 50 דולר, לאחר מכן בעלות של 200 דולר.

☜  חשוב לדעת! 
הלקוח מצהיר בזאת כי הובא לידיעתו כי נכון לעת הזו יש חובת בידוד בישראל של 14 יום לשבים מחו”ל, ויתכן ובחזרתו לישראל עדיין תהיה חובת בידוד ביתי של 14 יום לפי הוראות משרד הבריאות.

במידה ותהיה מגבלה על כמות הנוסעים, הראשונים שנרשמו יכנסו לרשימה. (שיטת כל הקודם זוכה).

☜  ביטוח רפואי 
הלקוח מצהיר כי יש בידו ביטוח רפואי תקף לאוקראינה וכי הביטוח כולל כיסוי לנגיף הקורונה. (מומלץ לרכוש אצלינו בעת ההרשמה פוליסת ביטוח הכוללת כיסוי לנגיף הקורונה), במידה והלקוח בחר לרכוש ביטוח באופן עצמאי, הוא יעביר את הפוליסה לבדיקת החברה.

הלקוח מצהיר כי הוא מודע לכך שללא הצגת ביטוח רפואי בתוקף (שנרכשה בחברה אוקראינית), המכסה את נגיף הקורונה, הוא לא יוכל להכנס לאוקראינה ויהיה עליו לשאת בכל העלויות שיגרמו מכך.

המלצה: ע"פ החוק האוקראיני לא ניתן להיכנס לאוקראינה ללא ביטוח רפואי שנרכש בחברה אוקראינית, מאחר והכיסוי הוא דל אנו ממליצים ללקוחתינו לרכוש בנוסף ביטוח ישראלי לכיסוי נרחב מפני הקורונה.

הלקוח מודע לכך כי הנסיעה לאומן והשהות באומן השנה, יהיו כפופות לתקנות והגבלות, שיקבעו על ידי הרשויות באוקראינה ועל ידי רבני ברסלב, ומתחייב לשמור בקפדנות על כל ההנחיות, על מנת למנוע הדבקה וסיכון ציבורי.