נסיעה לאומן לנשים עם הרבנית ימימה מזרחי ורונית ברש

טיסה לאומן עם הרבנית ימימה מזרחי

מבקשת לטוס לאומן, ומחפשת חבילת טיול לנשים בלבד? אם כך, את נמצאת בדיוק במקום הנכון. ברוכה הבאה לאתר הבית של דרך צדיקים טורס, סוכנות הנסיעות המובילה בארץ, המוכרת טיסות וטיולי נשים לקברי צדיקים עם רבניות מדריכות. באתר תוכלי להתרשם ממגוון הצעות של טיולי נשים מודרכים על ידי רבניות, שאחת מהן בוודאי תתאים לך. חברת צדיקים טורס בעלת וותק וניסיון רב בארגון טיולי נשים לאומן, ובאתר תוכלי להתרשם ממבחר הצעות אטרקטיביות שכדאי לבחון ושווה להכיר.

 

לטוס לאומן בדרך שלך

נסיעה לאומן עם הרבנית ימימה מזרחי | נסיעה לאומן עם הרבנית ארוש

טיולי הנשים שדרך צדיקים טורס מארגנת לאומן מודרכים על ידי הרבנית ימימה מזרחי, הרבנית ארוש או הרבנית רונית ברש, שלושתן מדריכות מנוסות ומוערכות, שהדרכתן מוסיפה לטיול ערך מוסף, ומעמיקה את החוויה הרוחנית והנפשית של המשתתפות. הטיסות והמלונות כשרים, והפעילויות מתאימות לציבור נשים דתי ואמוני. חברת דרך צדיקים טורס היא מהוותיקות בארץ בארגון נסיעות נשים לאומן, ואת מוזמנת לבחור בין נסיעה לאומן לנשים עם הרבנית ימימה מזרחי, נסיעה לאומן בליווי רונית ברש, או נסיעות לאומן עם הרבנית ארוש. נסיעה לאומן עם הרבנית ימימה מזרחי, הרבנית רונית ברש או הרבנית ארוש מאפשרת לך לחוות חוויה רוחנית נשית מעצימה ומחזקת, בחברתן העוטפת והמחבקת של נשים נוספות. בנוסף לכך, ההדרכה המקצועית והליווי הצמוד של רבניות מדריכות טיולי נשים לאומן מקצועיות ומנוסות, משדרגת ומעצימה את חווית הטיול, והופכת את הנסיעה לחוויה רוחנית ייחודית. טיולי הנשים לאומן שמארגנת דרך צדיקים טורס מאפשרים לך לחוות את אומן בדרך ייחודית ומרתקת, באינטימיות ובביטחון שאחוות נשים מעניקה.

 

ותק ומוניטין

 

בהיותה מהסוכנויות הוותיקות בארץ בארגון טיולי נשים לאומן, חברת דרך צדיקים טורס צברה ניסיון ומוניטין. טיולי הנשים שהחברה מארגנת ידועים באיכותם מצד אחד, ובמחיריהם הנוחים מצד שני. אצלנו תוכלי לרכוש כרטיסים לטיסה לאומן הכוללים נסיעה לאומן לנשים עם הרבנית ימימה מזרחי או עם הרבנית רונית ברש, עם הרבנית ארוש, או טיסה לאומן עם הרבנית ימימה מזרחי . את פרטי הטיסות והחבילות תוכלי לסקור באתר, כולל זמני נסיעות, מועדי ומשך טיסות, פעילויות מתוכננות, ומסלול הטיול על פי ימים. כל הטיסות כשרות, וכל המלונות איכותיים וכשרים.

 

הזמנה נוחה ובטוחה

 

מבקשת להצטרף לנסיעה לאומן עם הרבנית ימימה מזרחי, לטיול מאורגן באומן עם רונית ברש, או לטיסה לאומן עם הרבנית ארוש? הינך מוזמנת לסייר באתר דרך צדיקים טורס, להתרשם ממגוון הנסיעות והטיולים המאורגנים לאומן לנשים, ולבחור את הטיול אליו את מעוניינת להצטרף. הסיור באתר פשוט וקל, וניתן לבצע הזמנה מקוונת בכל עת שתחפצי. הרכישה באתר נוחה ומאובטחת, וניתן לשלם בכל כרטיס אשראי בפריסה של עד שנים עשר תשלומים. בכל שאלה ובקשה הינך מוזמנת לפנות אלינו  דרך האתר או בטלפון 02-5410100  ונציגינו ישמחו לסייע ולעזור לך לבחור טיול נשים מאורגן לאומן שיתאים לך במיוחד.

 

גולשים
ממליצים
 • "נהננו מכל רגע" מכתב תודה והערכה מרגש של נוסעות: "יש נסיעה לקברי צדיקים ויש נסיעה לקברי צדיקים..."
 • "מודים לבורא שזכה אותנו במדריך מעולה..." חלק גדול מההצלחה, נזקף לזכותם של מערך המדריכים והמדריכות המעולים והמוכשרים המלווים את הקבוצות. נוסעות מודות למדריך על הטיפול בקבוצה.
 • "המשיכו לעשות חיל במסירות" נוסעת כותבת:"בקשתי לשבח ולהודות לכולכן על נועם שיחותיכן, רגישותכן וחום ליבכן הממלא את הפונים אליכם ברוגע ובשמחת הלב".
 • "תחושה של שלימות" נוסעות מודות למדריכה המיוחדת: "הדאגה האישית לכל אחת ולכל פרט, הקשר הטלפוני לפני היציאה ובחזרה, התדרוך ליד הציון, השירה, הצחוק והסבלנות - כל אלה העצימו את היופי שבמסע ויצרו תחושה של שלמות..."
 • "אין לי מילים להודות על החוויה"... אין לי מילים להודות על החוויה המדהימה שעברתי שם יחד איתכם, הקב"ה ישלם לכם על כל הטוב שאתם עושים ולאנשים הטובים שאיתם אתם עובדים"
 • "תודה ענקית" נוסעות כותבות: "מודות אנחנו לכם שעמדתם לרשותינו על הצד הטוב ביותר ונשמח להצטרף אליכם לעוד טיולים מסוג זה."
 • "חויה עם הרבה נשמה" הנוסעות בת שבע ואילנה ממליצות: "היתה חויה עם הרבה נשמה", "להתראות בפעם הבאה"...
 • ''תודה לכם על מסע נפלא'' "לרבים מאיתנו היתה זו נסיעה ראשונה, שהשאירה טעם של עוד... תודה לכם, דרך צדיקים, על מסע נפלא וקדוש זה".
 • בוקינג - Booking
 • "חויה יוצאת מן הכלל" נוסעות כותבות: "מצאנו לנכון להודות לכם בכתב על חויה יוצאת מן הכלל, מרגשת ומהנה..."
 • ''עבורינו זו הייתה חוויה מדהימה'' אריה וגרשון, מרגני קבוצה, כותבים: "למחצית מחברי הקבוצה זו נסיעה ראשונה לאומן ולשאר קברי צדיקים, ועבורינו זו היתה חוויה מדהימה..."
 • "נהניתי מהטיול בצורה שאין לתאר" "נהניתי מהטיול בצורה שאין לתאר, הרבנית הקסימה אותי בדרך שבה העבירה את ההדרכה!"